Pik
Сьогодні, 28 Октября 2020
31.10.2018
1692
1

В ОДА хочуть, щоб в Херсоні відмовились від маршруток

В ОДА хочуть, щоб в Херсоні відмовились від маршруток

У Херсоні планують взяти кредит на нові тролейбуси і хочуть запустити їх в населені пункти, що розташовані поблизу обласного центру. Крім того, в облдержадміністрації не відмовились від ідеї звільнити місто від маршруток і перевести все на електричний транспорт, повідомляє ПІК з посиланням на ОДА.

Про це йшла 31 жовтня мова під час зустрічі керівництва ОДА з представниками Європейського банку реконструкції та розвитку, зокрема головою сектора інфраструктури в Україні Марком Магалецьким.

Також під час засідання були присутні директор МКП «Херсонелектротранс» Єгор Устинов та представники Олешківської, Білозерської та Каховської РДА.

Марк Магалецький відзначив, що банк може залучити приблизно 10 млн євро зі ставкою приблизно 6% на оновлення рухомого складу тролейбусів та проінвестувати в розвиток відповідної інфраструктури. Остаточна сума буде визначена після переговорів із міською владою та проведення перевірки підприємства КП «Херсонелектротранс».

 «У нас є можливості для того, щоб звільнити місто від маршруток і перевести все на електричний транспорт. Крім того, ми додамо в проект Комишани, Чорнобаївку, Олешки, Білозерку та інші, адже велика кількість населення працює в обласному центрі. Поки у нас є бачення, що потрібно розширити мережу тролейбусів до 100 одиниць», сказав голова ОДА Андрій Гордєєв.

У свою чергу, директор МКП «Херсонелектротранс» Єгор Устинов повідомив: «Підприємство давно готове для співпраці з ЄБРР. У нас є пропозиції того, яким чином розвивати електричний транспорт у місті».

Наступний крок до оновлення тролейбусної системи Херсона – встановлення чітких домовленостей між міською радою, комунальним підприємством і банком, підписання відповідної тристоронньої угоди.

Зазначається, що послугами ЄБРР з відновлення транспортної системи успішно скористалися такі українські міста, як Київ, Львів, Кременчук, Одеса, Полтава, Дніпро.

Довідка:

Європейський банк реконструкції та розвитку — міжнародний фінансово-кредитний інститут, який надає допомогу країнам від Центральної Європи до Центральної Азії для проведення ринкових реформ, активного інтегрування економік цих країн у міжнародні господарські зв'язки. Україна стала країною — членом ЄБРР у 1992 p.

Крім кредитування проектів удосконалення транспортної системи, ЄБРР пропонує фінансову допомогу проектам у сферах водопостачання, утеплення приміщень, переробки твердих побутових відходів тощо.

Нагадаємо, раніше в ОДА вже  заявляли про можливість впровадження у Херсоні безмаршруткового сполучення.

Новини по темі

Коментарі

Людмила Чайка, 31.10.2018
И сколько лет пройдёт прежде, чем будут брошены новые сети на отдаленные районы? А возить нужно людей Сегодня-завтра, послезавтра. Нет ни одного города в Украине, который отказался бы от автобусов. Почему не электробусы, под них не нужно новые сети строить?

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину