Pik
Сьогодні, 11 Грудня 2019
24.01.2019
375
0

В ОДА проведуть нараду по автостанції «Югь»

В ОДА проведуть нараду по автостанції «Югь»

Завтра, 25 січня, о 13.00 в обласній державній адміністрації відбудеться нарада щодо створення та функціонування на залізничному вокзалі міста Херсона автостанції «Югь». Про це передає ПІК з посиланням на прес-службу ОДА.

«Завтра, 25 січня, о 13.00 в обласній державній адміністрації відбудеться нарада щодо створення та функціонування на залізничному вокзалі міста Херсона автостанції «Югь», власником якої є ТОВ «ВІВА ТІКЕТС», і стверджує про перешкоджання розвитку автотранспортної галузі у Херсонській області через впливу Херсонської обласної державної адміністрації на підприємства, які надають автотранспортні послуги», - йдеться у повідомленні.

«Важливим є той факт, що відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 08 червня 2018 року № 474 «Про делегування деяких повноважень організатора пасажирських перевезень» Управління транспорту та зв’язку ОДА є організатором перевезень виключно на внутрішньообласних маршрутах, тому фактично не може організовувати міжобласні перевезення пасажирів та створювати перешкоди по наданню автостанційних послуг міжобласного значення на АС «ЮГЬ», - стверджують в ОДА.

Читайте також: 

Рекет та автостанція «Югь» у Херсоні: що кажуть в ОДА

Чи пов’язано мінування міськради і стрілянина на прес-конференції у Херсоні?

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину