Pik
Сьогодні, 23 Октября 2018
01.10.2018
425
1

В облраді закинули шайбу в свої ворота?

В облраді закинули шайбу в свої ворота?

У Херсонському комунальному хокейному клубі, на який виділяють кошти з обласного бюджету, з 30 гравців 11 – громадяни Росії. Про це написав у Фейсбук журналіст Сергій Нікітенко.

«В Херсоне создали коммунальный хоккейный клуб. Бюджет там 4,5 миллиона. Играют, побеждают, на них пиарится глава облсовета Владислав Мангер. Но как-то все молчат, что 11 из 30 игроков украинского клуба из Херсона - граждане России», - написав він.

На думку журналіста Тараса Бузака, «у той час, коли діти з сільських районів Херсонщини (особливо там де не створені ОТГ) взагалі не мають жодної спортивної інфраструктури, депутати обласної ради приймають рішення та виділяють мільйони на фінансування зарплатні громадянам РФ. Згідно чинного законодавства-країни агресора!».

Під час обговорення цих постів думки розділились. Є ті, хто вважає, що в цьому немає нічого страшного, важливо, що команда виграє і прославляють Херсон. Хтось вважає, що для іноземних спортсменів – це можливість пограти і продати себе дорожче у приватний клуб. Також тут нагадують, що підтримувати мають херсонців, а не іноземців. Тож пропонуємо читачам ПІК долучитися до нашого опитування.

Проголосувати можна на ПІК за посиланням.

Новини по темі

Коментарі

Арсен, 01.10.2018
россияне получают зарплату из бюджета, а не от спонсоров?)

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину