Pik
Сьогодні, 25 Вересня 2018
10.11.2017
155
0

Скандальне рішення вже обговорюють у соцмережі - аргументи

В облраді планують землю бібліотеки на березі Дніпра віддати…під церкву

Погодити будівництво православного Храму Святого Георгія Побєдоносця на земельній ділянці, що перебуває в постійному користуванні комунального закладу обласної ради Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гончара – такий проект рішення опублікований на сайті обласної ради, передає ПІК.

Як відзначається у проекті, враховані висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності від 06 листопада 2017 року № 681 «Про звернення Форуму ветеранських організацій силових структур Херсонської області щодо надання погодження на виділення земельної ділянки в районі обласної бібліотеки ім. О. Гончара під будівництво православного Храму Святого Георгія Побєдоносця».

Під постом журналіста Тараса Бузака у Фейсбук ця тема активно обговорюється.

«Мене цікавить питання що це за православна церква?», - пише у пості Тарас Бузак.

Андрей Мацюк відзначив: « Якщо "ветерани силових" то московитський піп буде як завжди. Іншого там не дано».

Депутат облради Йосипенко Ігор відзначив: «На нашій комісії (з питань земельних  відносин та екології – ред.) це питання ми не розглядали. Спілкувався з колегами, бо воно було на президії, однозначно дали зрозуміти: а яка сьогодні ще може будуватися…».

Ігор Семеніхін пояснює: «Хочу внести ясність, як представник Української православної церкви Київського патріархату, голова відділу військового духовенства. Ця земля проситься для московського патріархату російської церкви».

«Я особисто проти», - написав депутат облради Олександр Синенко.

Анжела Литвиненко пише:  «Берег Дніпра має залишатися берегом ріки, а не перетворюватися в іконостас! достатньо місць для молитов! все, що занадто, то вже не здраво».

Володимир Молчанов уточнює: «Чаша басейну знаходиться в 100-метровій (а оскільки градус крутизни схилу перевищує три градуси, то всі 200) водозахисній зоні і не підлягає виділенню. Ветерани правоохоронних органів мають собі вже церкву УПЦ МП біля облуправління МВС, в парку, де власне теж не мали права будувати». Він також відзначив: «Залишилось хіба що отримати коментар від самого автора проекту рішення Ігоря Дроговоза».

Читайте також: В облраді говорили про войнушки, рейдерів та довіру

Тарас Бузак підозрює, що будівництво церкви може бути лише приводом. «Я думаю, тут питання не в церкві. Пам’ятаєте, як радикали  розповідали нам про те, що біля басейна можна класне місце для відпочинку зробити. Про інвестора плели. Так от, думаю, що саме для цього все і замутили».

Читайте також: Ветерани та архітектори проти басейну біля парку Слави

Андрій Дмитрієв пише, що згідно закону, «обласна рада (як і будь-який інший суб'єкт) не має права розпоряджатися землями даними їй в постійне користування з метою не передбачених чинним договором, а тим більше виділяти цю землю комусь! Це земля жителів Херсона! І виділення може йти тільки через сесію міської ради! Єдиний варіант, який буде в законному полі, це будівництво об'єкта самою бібліотекою за бюджетний кошт. В іншому випадку бібліотека повинна відмовитися від частини землі і вона повинна потрапити в землі запасу Херсонської громади. Плюс повинна відбутися зміна цільового призначення ділянки». 

 

23316505_10209658910939619_2126008873918226204_n

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину