Pik
Сьогодні, 22 Февраля 2019
24.01.2019
989
0

В облраді керівникам – премію та надбавку, прибиральницям - півзарплати

В облраді керівникам – премію та надбавку, прибиральницям - півзарплати

У Херсонській облраді посадовцям  встановлюють надбавки «за високі досягнення» та щомісячні премії, а прибиральниці отримують зарплати нижчі від мінімальної. Про це пишуть місцеві видання, передає ПІК.

«Європростір» звертає увагу на те, у яку суму обходиться платникам податків голова бюджетної комісії Херсонської обласної ради Павло Філіпчук (опоблок).

«578 798 гривень — таку зарплату з усіма додатковими нарахуваннями отримав у 2018 році з кишень платників податків депутат від “Опоблоку” і голова бюджетної комісії Херсонської обласної ради Павло Філіпчук. Така інформація міститься у відповіді на інформаційний запит за підписом першого заступника голова облради Василя Зеленчука», - пише видання.

Як свідчить документ, Павло Філіпчук у 2018 році отримував не лише оклад та виплату за ранг, але й немаленьку надбавку «за високі досягнення в праці» та щомісячні премії. Так, надбавка «за високі досягнення в праці» складала від 3595 гривень на місяць до 5300 гривень. Додайте сюди ще й щомісячні премії – від «скромної» 16 043 гривні до 52 722 гривень.

-зарплата

До речі, ПІК звернув увагу на декларацію керівника пана Філіпчука – голови облради Владислава Мангера (зайшов в облраду від "Батьківщини"). Так от, той отримав у 2018 році на основному місці роботи 613 757 гривень. У середньому у місяць в 2018 році  він отримував більше 51 тисячі гривень. 

А от, як пише видання «Мост», прибиральницям голова облради встановив оклад у сумі 2351 гривню.

Відзначимо, що до першого заступника голови облради Василя Зеленчука (зайшов в облраду від Радикалів) були питання у НАЗК - він, як повідомляли, не задекларував будинок і земельні ділянки.

file

 

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину