Pik
Сьогодні, 21 Октября 2018
23.11.2017
183
0

Автобусів, які могли б перевозити людей з особливими потребами, недостатньо

В облради будуть просити програму для переобладнання автобусів

У профспілці транспортників кажуть, що переобладнання автобусів для перевезення  людей з особливими потребами, справа дороговартісна і потребує  відповідної обласної програми для часткового фінансування.

 Про це йшла мова 22 листопада на засіданні Громадської консультативної ради у справах інвалідів при обласній державній адміністрації, передає ПІК з посиланням на офіційний сайт облдержадміністрації.

«Щодо переобладнання пасажирських транспортних засобів для людей з особливими потребами присутніх поінформував голова обласної організації профспілок працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України Валерій Михайлов. Він зазначив, що цей процес є вартісним і незважаючи на наявність такого транспорту у деяких перевізників, що входять до їх організації, його ще недостатньо для задоволення потреб мешканців Херсонщини, які мають особливі потреби. Він запропонував вийти з ініціативою до обласної ради щодо прийняття відповідної обласної програми для частково фінансування такого переобладнання», - повідомляють в ОДА. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину