Pik
Сьогодні, 21 Січня 2021
19.08.2019
1648
2

В облдержадміністрації надали результати аудиту використання бюджетних коштів

В облдержадміністрації надали результати аудиту використання бюджетних коштів

Значний інтерес у суспільстві викликав комплексний аудит використання бюджетних коштів у Херсонській області за період з 01 січня 2018 року по 01 липня 2019 року, проведений впродовж місяця спеціальною комісією відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації.

19 серпня у приміщенні облдержадміністрації до відома представників ЗМІ та громадськості було донесено результати перевірки. Доповідали начальник управління з питань внутрішнього аудиту облдержадміністрації Наталя Мамотенко та перший заступник начальника Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі Дмитро Сосинович.

За словами Наталі Мамотенко, аудит проведено з метою дослідження фінансових потоків з державного та місцевих бюджетів на території Херсонської області за період з 01 січня 2018 по 01 липня 2019 років за галузями, аналізу виявлених порушень фінансово-господарської діяльності контролюючими та правоохоронними органами, а надання висновків та рекомендацій щодо унеможливлення та скорочення випадків неефективного, нецільового,  незаконного використання бюджетних коштів.

Крім офіційних даних від підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, повідомлення про неефективне використання коштів платників податків надходили від громадськості та засобів масової інформації.

По всіх встановлених порушеннях комісією з аудиту надано рекомендації щодо їх усунення.

Детальний аудит розміщено на офіційному сайті облдержадміністрації для вільного ознайомлення.

У свою чергу, Дмитро Сосинович ознайомив присутніх із даними щодо виявлених порушень, які мають кримінальний характер та за якими відкриті кримінальні провадження:

«Таких фактів виявлено 26, з них 13 – тяжкі злочини. Спільно з Національною  поліцією проводиться розслідування та здійснюється оперативне супроводження. Сума коштів, які перебувають у кримінальному провадженні становить 83 млн грн. Також виявлено 43 тендерні процедури, які кваліфікуються як сумнівні. Їх загальна сума – понад 51 млн грн».

 

Автор: Вікторія Шовкопляс , Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА

Новини по темі

Коментарі

Олена Бігус, 19.08.2019
Молодці податківці, нарешті почали працювати !
Олена Бігус, 19.08.2019
Мені сподобалось як податківці нарешті почали висвітлювати свої результати роботи ! Молодці, так тримати !

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину