Pik
Сьогодні, 21 Ноября 2019
04.10.2019
270
0

В області триває місячник боротьби з раком молочної залози

В області триває місячник боротьби з раком молочної залози

Рак молочної залози посідає на Херсонщині перше місце у структурі онкологічних захворювань,- за повідомленням пресслужби ОДА передає ПІК.

Дуже важливо пам`ятати, що ефективного способу запобігти раку молочної залози не існує. Тому основна рекомендація – регулярно проходити профілактичний огляд.

Для цього можна зайти на карту, розробленою обласною державною адміністрацією, та обрати найближчий медичний заклад, в якому є мамограф.

У приміщенні Херсонського державного університету пройшла інформаційна кампанія за участі заступниці голови ОДА Світлани Чепіги, директора Департаменту охорони здоров`я Херсонської ОДА Віктора Короленка та головного лікаря Херсонського онкодиспансеру Ірини Сокур.

Щороку понад пів мільйона жінок у всьому світі помирає через цю недугу. Найвищі показники захворюваності на рак молочної залози — серед українок віком понад 60 років, хоча вже з 30 років істотно частішають випадки захворювання. Кожній четвертій жінці цей вид онкопатології діагностують уже на ІІІ–ІV стадії, коли ефективність лікування значно знижується.

На карті знаками “+” зображено всі медзаклади в Херсонській області, де є мамограф. Достатньо клікнути на значок і відкриється інформація про медзаклад, де вказана адреса, робочі години, сайт та телефон.

Посилання на Google-карту: https://drive.google.com/open?id=1S-RhsFvq-d9EnAcqQumMKGoGxTGh-oY6&usp=sharing

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину