Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2020
04.10.2019
605
0

В області триває місячник боротьби з раком молочної залози

В області триває місячник боротьби з раком молочної залози

Рак молочної залози посідає на Херсонщині перше місце у структурі онкологічних захворювань,- за повідомленням пресслужби ОДА передає ПІК.

Дуже важливо пам`ятати, що ефективного способу запобігти раку молочної залози не існує. Тому основна рекомендація – регулярно проходити профілактичний огляд.

Для цього можна зайти на карту, розробленою обласною державною адміністрацією, та обрати найближчий медичний заклад, в якому є мамограф.

У приміщенні Херсонського державного університету пройшла інформаційна кампанія за участі заступниці голови ОДА Світлани Чепіги, директора Департаменту охорони здоров`я Херсонської ОДА Віктора Короленка та головного лікаря Херсонського онкодиспансеру Ірини Сокур.

Щороку понад пів мільйона жінок у всьому світі помирає через цю недугу. Найвищі показники захворюваності на рак молочної залози — серед українок віком понад 60 років, хоча вже з 30 років істотно частішають випадки захворювання. Кожній четвертій жінці цей вид онкопатології діагностують уже на ІІІ–ІV стадії, коли ефективність лікування значно знижується.

На карті знаками “+” зображено всі медзаклади в Херсонській області, де є мамограф. Достатньо клікнути на значок і відкриється інформація про медзаклад, де вказана адреса, робочі години, сайт та телефон.

Посилання на Google-карту: https://drive.google.com/open?id=1S-RhsFvq-d9EnAcqQumMKGoGxTGh-oY6&usp=sharing

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину