Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2020
28.01.2020
645
0

В області планується будівництво 31 нової амбулаторії

В області планується будівництво 31 нової амбулаторії

У Херсонський області планується будівництво 31 нової амбулаторії. На даний час вже отримано підтвердження від органів місцевої влади щодо необхідності будівництва амбулаторій у 20 населених пунктах. Але на сьогодні в наявності повний пакет необхідних документів тільки по 5 амбулаторіях - повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Минулого року під час реалізації проєктів будівництва комунальних закладів охорони здоров’я було освоєно 63,83 млн грн з передбачених 187,11 млн грн.

Так, у повному обсязі роботи виконано по 4 амбулаторіях: Токарівській (Білозерський район), Рубанівській (Великолепетиський район), Козацькій та Ольгівській (Бериславський район).
Будівництво Зеленопідської та Магдалинівської амбулаторій буде завершено до кінця січня. У І кварталі 2020 року планується завершення робіт по 7 амбулаторіях: Роздольненській (Каланчацький район), Агайманській (Іванівський район), Новомиколаївській (Скадовський район), Новозбур’ївській та Старозбур’ївській (Голопристанський район), Білозерській та Чорнобаївській (Білозерський район).

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину