Pik
Сьогодні, 15 Июля 2020
04.09.2019
433
0

В області перебуває делегація Воєводської комендатури Державної пожежної охорони м. Краків

В області перебуває делегація Воєводської комендатури Державної пожежної охорони м. Краків

З 2 по 7 вересня в рамках ІІІ етапу україно-польського проекту «Збільшення дієвості реагування українських рятувальних служб на кризові ситуації» в області перебуває делегація польських рятувальників. Партнерські відносини між пожежними-рятувальниками Херсонщини та Малопольського воєводства підтримуються, починаючи з 2010 року, коли відбувся перший спільний проект та передача херсонським рятувальникам першої партії гуманітарної допомоги в рамках програми «Польська допомога для розвитку». Про це повідомили в головному управлінні ДСНС в Херсонській області.

У 2016 році співпраця продовжилась у вигляді нового проекту під назвою “Збільшення дієвості реагування українських рятувальних служб на кризові ситуації”. Протягом 2016-2019 років під час першого та другого етапів означеного проекту відбулось 9 тренінгових модулів для херсонських рятувальників, що пройшли у Кракові та Малопольському воєводстві. Також, двічі здійснено передачу гуманітарної допомоги від польських партнерів на загальну суму більше ніж 300 тис. злотих з коштів програми “Польська допомога для розвитку”.

З огляду на проведені заходи, 3 вересня, з польською делегацією Воєводської комендатури Державної пожежної охорони м. Краків зустрівся голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв.

Під час зустрічі провели аналіз проблем у сфері протипожежного захисту, опрацювання першочергових потреб області у пожежно-технічному та рятувальному обладнанні, що у 2020 році буде надано у вигляді гуманітарної допомоги для підрозділів пожежних Херсонщини.

Також, з метою ознайомлення делегація рятувальників побувала в районних структурних підрозділах ГУ ДСНС України у Херсонській області, відвідали сільську раду та місцеву пожежну охорону у Чаплинському районі. Для польських колег херсонські рятувальники провели показове практичне тренування з ліквідації пожежі у готелі "Бригантина".

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину