Pik
Сьогодні, 21 Вересня 2020
19.08.2020
405
0

В області намолочено понад 2 млн тонн зерна та зернобобових

В області намолочено понад 2 млн тонн зерна та зернобобових

Про це сьогодні під час селекторної наради з головами райдержадміністрацій, ОТГ та міст обласного значення розповів директор Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення облдержадміністрації Олександр Паливода. 

«Цьогоріч аграріями області намолочено 2 млн 271,5 тис. тонн зернових і зернобобових культур з площі 696,5 тис. га. При цьому середня врожайність по області склала 32,6 центнера з гектара. Також вдалося зібрати 193,6 тис. тонн зерна озимого ріпака з площі 86,6 тис. га, середньою врожайністю 22,4 центнера з гектара», – зазначив Олександр Паливода. 

Варто також наголосити, що на Херсонщині ще не закінчили збирання пізніх культур: проса, сорго, рису, кукурудзи та гречки. Тож загалом планують за підсумками року намолотити 2 млн 600 тис. тонн зернових.

Наразі на Херсонщині уже триває підготовка до наступного посівного сезону. Департаментом розвитку сільського господарства та зрошення спільно з районами сформовано структуру посівів озимих культур під урожай 2021 року. Сільськогосподарськими підприємствами в області буде посіяно 651,5 тис. га озимих культур, з них озимих зернових 574,1 тис. га: озимої пшениці – 483,5 тис. га, озимого ячменю – 89,9 тис. га, жита – 0,7 тис. га, окрім того, озимого ріпаку –  77,3 тис. га. При цьому на зрошуваних землях планують посіяти 87,2 тис. га озимих зернових культур. До речі, агровиробники області мають можливість отримати фінансову підтримку від держави. На фінансування відповідної програми цьогоріч передбачено 4 млрд гривень.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину