Pik
Сьогодні, 04 Червеня 2020
12.04.2019
669
0

В обласному онкодиспансері запустили благодійний проект "Краса в боротьбі за життя"

В обласному онкодиспансері запустили благодійний проект "Краса в боротьбі за життя"

У Херсонському обласному онкодиспансері стартував благодійний проект "Краса в боротьбі за життя". Місцеві перукарі-волонтери робитимуть зачіски пацієнтам закладу. Про це кореспондентам Суспільного розповіла Ірина Сокур, головна лікарка онкодиспансеру:

"Ініціатором цього проекту є приватний підприємець Марина Касаткіна, яка організувала перукарів з міста Херсона, всіх небайдужих людей, які готові прийти і поділитися своєю працею заради того, щоб підтримати наших пацієнтів, які перебувають у нас на лікуванні. І метою цього проекту є підвищити настрій пацієнтів і зробити їх гарними і привабливими, незважаючи на те, що вони проходять таке серйозне лікування в такому дуже серйозному закладі".

Ольга Маркова, пацієнтка Херсонського обласного онкологічного диспансеру:

"Спасибі тим людям, які небайдужі до нас. Хоч економія на перукарні. Тому що пенсія - 1 900. А лікування? Так що спасибі, хочу бути красивою".

Інна Болдирєва, пацієнтка Херсонського обласного онкологічного диспансеру:

"Добре, що про нас піклуються. Дякуємо їм. Я хочу зробити каре".

Ініціаторка проекту Марина Касаткіна говорить, що сьогодні до нього готові долучитися десять салонів міста, зацікавилися також майстри з Каховки та інших міст і сіл області. Це дозволить  ралізовувати проект "Краса в боротьбі за життя" на постійній основі, а пацієнти диспансеру раз на тиждень користуватимуться послугами перукаря безоплатно.

"Салон, який я відкрила шість років тому, розташований через дорогу від онкодиспансеру і до нас часто приходили його пацієнти. Після того, як минуло шість років, ми розуміємо, що це не той комфорт і не ті умови, які їм потрібні. Нам навіть іноді незручно було брати за це гроші, обслуговувати за якусь ціну. І от ми порадились з майстрами, створили "viber"-групу, у якій опитали майстрів нашого міста, чи погодились би вони взяти участь у цьому проекті. Дуже багато було відгуків, які говорили: скажіть час і дату", - розповідає Марина Касаткіна, ініціаторка проекту "Краса в боротьбі за життя".

Перші пацієнти імпровізованого салону повертаються від майстринь зачісок з новими стрижками.

Олена Протопопова, Олександр Шепель.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину