Pik
Сьогодні, 12 Июля 2020
24.12.2018
1058
0

В обласному онкодиспансері розпочали розвантажувати лінійний прискорювач

В обласному онкодиспансері розвантажують лінійний прискорювач

Сьогодні, 24 грудня,  зранку у обласному онкодиспансері розпочали розвантажувати  лінійний прискорювач, кошти на який збирали спільно  - майже 42 мільйони гривень.

Про це повідомив у Фейсбук голова ОДА Андрій Гордєєв, передає ПІК

Читайте також: Херсонський онкодиспансер купив американський прискорювач за 42 мільйони

"На базі обласного онкодиспансеру плануємо створення Південного Центру променевої терапії, для чого облаштовуємо відповідним обладнанням! Центр лікуватиме не лише пацієнтів з Херсонської, а й Миколаївської, Запорізької та Одеської областей. А саме, зранку у обласному онкодиспансері розпочали розвантажувати  лінійний прискорювач, кошти на який збирали усім миром - майже 42 мільйони гривень", - написав Гордєєв. 

Фінанси виділили і райони, і об`єднанні територіальні громади, і обласний та державний бюджет. Чимала сума надійшла на рахунок лікарні як добровільні пожертви від звичайних людей.

Херсонська область знаходиться на 3 місці в Україні за рівнем онкологічної захворюваності. Щороку майже 4500 жителів регіону дізнаються, що хворі на рак. Кожен другий із них потребує лікування методом променевої терапії, проте не всі його проходять через брак коштів.

За словами головного лікаря закладу Ірини Cокур, такі апарати на сьогодні є у Кропивницькому, Дніпрі та Києві, і практика інших міст показує, що вартість процедури опромінювання на лінійному прискорювачі є високовартісною - близько 120-ти тис. грн у приватних клініках.

1

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину