Pik
Сьогодні, 21 Июля 2018
11.12.2017
438
0

В обласному онкодиспансері провели благодійний майстер-клас

В обласному онкодиспансері провели благодійний майстер-клас

7 грудня у Херсонському обласному онкодиспансері відбувся благодійний майстер-клас у рамках мистецького реабілітаційного проекту «Галерея життя».

Про це повідомляє Херсонський обласний центр народної творчості, передає ПІК.

Обласний Центр народної творчості представив пацієнтам та медперсоналу закладу чудову майстриню з с.Чорнянка Каховського району, керівника дитячого гуртка «Юні майстрині», неодноразову переможницю обласних та всеукраїнських конкурсів декоративно-ужиткового мистецтва і просто активно та позитивно налаштовану людину Олену Колодич.

Майстриня цікаво та змістовно розповіла про обрядові та сакральні символи в українських традиційних оберегах, продемонструвала їх на прикладах своїх робіт і навчила учасників майстер-класу мистецтва виготовленню ляльки-мотанки – одного з важливих традиційних оберегів для кожної жінки. 
Зазначається, що таке творче спілкування допомагає отримати корисні знання та навички, а головне – психологічну розрядку та позитивні емоції, що так необхідні і пацієнтам онкодиспансеру, і його медперсоналу. Спільна творча праця так надихнула учасників, що Олену запросили провести ще декілька майстер-класів з різних напрямків народного мистецтва.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину