Pik
Сьогодні, 26 Січня 2021
10.09.2019
1021
0

В обласному главку поліції обговорили запуск мобільних поліцейських груп, відомих під назвою «Поліна»

В обласному главку поліції обговорили запуск мобільних поліцейських груп, відомих під назвою «Поліна»
Сьогодні в обласному главку поліції відбулась робоча зустріч поліцейських з представниками державних установ та громадських організацій, які опікуються соціальними проблемами населення. Метою зустрічі стало обговорення  початку роботи мобільних поліцейських груп з протидії домашньому насильству, а також розробка алгоритмів взаємодії поліції та зацікавлених державних служб. Про це ПІК повідомили у відділі комунікації поліції Херсонської області.
Робота мобільних поліцейських груп полягає в обслуговані викликів, пов'язаних з вчиненням домашнього насильства. В групу входить двоє поліцейських, які пройшли додаткову відповідну підготовку та спеціалізоване навчання. Їх завдання – на місці виклику вжити усіх необхідних заходів для припинення скандалу. А при необхідності доставити жертву домашнього насильства до кризових центрів та надати психологічну допомогу.
Крім того, в межах проекту спеціальне навчання  з реагування на факти вчинення насильства в сім'ї також пройшли оператори спецлінії «102» та оперативні чергові територіальних підрозділів поліції Херсонщини.
Запуск мобільних поліцейських груп з обслуговування м. Херсона планується розпочати 17 вересня поточного року.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину