Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2020
25.10.2019
532
0

В обласній ДСНС відбулась семінар-нарада з інспекторським складом підрозділів

В обласній ДСНС відбулась семінар-нарада з інспекторським складом підрозділів

24 жовтня в Головному управлінні ДСНС області відбулась семінар-нарада з інспекторським складом міських і районних підрозділів. Основною темою наради було підведення підсумків за дев’ять місяців роботи з питань запобігання надзвичайним ситуаціям. Також обговорили питання контролю за проходженням функціонального навчання з питань цивільного захисту.

Заступник начальника Головного управління Володимир Бєляєв наголосив присутнім на необхідності посилення контролю за дотриманням періодичності проходження функціонального навчання у сфері цивільного захисту на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області.

Завідувач Херсонських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІ категорії Сергій Бочуркін надав детальну інформацію щодо сутності та мети функціонального навчання, термінів проходження навчання, перелік категорій керівного складу та фахівців, які зобов’язані проходити таке навчання.

З метою надання методичної допомоги інспекторському складу та для використання у практичній діяльності всі присутні отримали розроблені навчально-методичним центром методичні матеріали «Функціональне навчання у сфері цивільного захисту».

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину