Pik
Сьогодні, 12 серпень 2020
08.10.2019
452
0

В Інституті зрошуваного землеробства на Херсонщині відкрили унікальну бібліотеку

В Інституті зрошуваного землеробства на Херсонщині відкрили унікальну бібліотеку
Унікальну тематичну бібліотеку, де зібрано понад 140 тисяч томів різноманітної літератури з проблем меліорації, відкрили в Інституті зрошуваного землеробства на Херсонщині, про це повідомляє ресурс "Аграрії разом", передає ПІК.
 
Раніше частина друкованих видань лежала у відділеннях та лабораторіях, інша зберігалася просто у підвалі. Аби підвищена вологість їх не знищила, підвал доводилося обігрівати потужними електроконвекторами, і це влітало у копієчку.
 
Чотири роки тому науковці взялися ремонтувати порожнє приміщення на першому поверсі своєї будівлі і до 130-річчя інституту цей ремонт завершили. Тепер доступ до зібрання, яке за своїм багатством не має аналогів у регіоні, відкрито не тільки для працівників інституту, а й для студентів та викладачів профільних навчальних закладів, яких на Херсонщині чимало.
 
Директор Інституту зрошуваного землеробства, член президії НААН України Раїса Вожегова наголосила, що на ремонт приміщення науково-технічної бібліотеки бюджетних грошей не витрачали — його провели за рахунок ресурсів інституту та за допомогою дослідних господарств Херсонщини.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину