Pik
Сьогодні, 17 Июля 2018
01.12.2017
384
0

В Херсонському обласному онкологічному диспансері – нова виставка

В Херсонському обласному онкологічному диспансері – нова виставка

29 листопада в «Галереї життя» Херсонського обласного онкологічного диспансеру відкрилась виставка робіт талановитого херсонського архітектора і художника Олександра Степаненка. На 29 картинах, виконаних у техніці олійного живопису, автор відобразив мальовничі куточки Херсону, тому й експозиція отримала назву – «Мелодії рідного міста».

Про це повідомляє Департамент охорони здоровя Херсонської ОДА, передає ПІК.

Відкриваючи захід, головний лікар онкодиспансеру Ірина Сокур зазначила, що виставка приурочена до 70-ї річниці закладу і не випадково відкривається саме зараз. Дійсно, 2 грудня 1947 року був заснований Херсонський обласний онкологічний диспансер. В кінці грудня 2008 року введена в експлуатацію перша черга новобудови, в грудні 2009 року – друга черга, а в грудні 2013 – третя. У проектуванні та будівництві новобудови обласного онкодиспансеру брав участь і автор виставки Олександр Степаненко.

За словами митця, малював він з дитинства, відвідував студію образотворчого мистецтва в Будинку піонерів. Пізніше навчався в Полтаві на архітектурному факультеті, друкувався в газетах і журналах як художник-карикатурист. Раніше надавав перевагу акварелі, зараз найчастіше для написання картин використовує олійні фарби.

«Найбільше в мене на картинах вулиці Суворова, на жаль, там все менше і менше старовинних будинків залишається. Люблю малювати зиму, люблю, коли дощ, мокро і є відображення на бруківці. Є в мене міські пейзажі Львова, Києва, Криму», - ділиться художник.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину