Pik
Сьогодні, 18 Февраля 2020
18.04.2018
1858
0

В Херсонській області оголошено набір до рибоохоронного патруля

У Херсонській області оголошено набір до рибоохоронного патруля

17 квітня розпочався прийом документів до рибоохоронного патруля Херсонської області. Про це повідомляє сайт Державного агентства рибного господарства, повідомляє ПІК.

В управління шукають 20 патрульних. З детальною інформацією щодо вимог до кандидатів та переліком документів можна ознайомитись за посиланням.

«Запрошуємо вмотивованих та чесних людей, кому не байдужа рибна галузь подавати документи для участі в конкурсі. Херсонщина є стратегічно важливим регіоном. Тож створення рибоохоронного патруля в цій області є вкрай необхідним», – зазначили в Управлінні Держрибагентства в Херсонській області.

Патрульні будуть набиратись на основі відкритого конкурсу, пройдуть фахове навчання та курси підвищення кваліфікації. Всього штат рибоохоронних патрульних передбачає близько 42 інспектори. Зі свого боку держава створила необхідні умови для максимально ефективної рибоохоронної роботи. Конкурс на решту посад до патруля буде оголошено згодом. Слідкуйте за оголошеннями на сайті Держрибагентства.

Читайте також: Роман Педченко став начальником Управління Держрибагентства у Херсонській області

Документи про участь у конкурсі приймаються до 17 години 03 травня 2018 року за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 47, каб. 105.

За додатковою інформацією звертатися за номером телефону: (095) 632 45 98.

Довідкова інформація:

27 березня 2018 року Держрибагентством призначено керівника Управління Держрибагентства у Херсонській області. Ним став Педченко Роман. З наказом можна ознайомитись за посиланням. Випробувальний строк, встановлений для кандидата складає 3 місяці. За цей час керівник має запустити процес створення рибоохоронного патруля та налагодити роботу структури.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину