Pik
Сьогодні, 25 Ноября 2020
26.10.2020
507
0

В Херсоні за добу поліцейські допомогли чотирьом жінкам-жертвам домашнього насильства

В Херсоні за добу поліцейські допомогли чотирьом жінкам-жертвам домашнього насильства
За добу в Херсоні працівники мобільної групи реагування на факти домашнього насильства ГУНП допомогли чотирьом жертвам домашнього насильства. Всі потерпілі – жінки віком від 19 до 47 років. Про це повідомив заступник начальника Управління превентивної діяльності ГУНП Ярослав Шанько. А з початку року лише дільничні офіцери поліції склали 2250 адмінпротоколів на домашніх тиранів. Загалом по області ця цифра дорівнює 4000.
 
У всіх випадках кривдники були у нетверезому стані та ображали дружин нецензурною лайкою, ще й у присутності дітей, намагалися вигнати жінок з дому. У відношенні домашніх тиранів поліцейські склали адміністративні протоколи та винесли їм термінові заборонні приписи, що передбачають заборону спілкування з постраждалими на деякий час. Поліцейські поінформували жінок про їх права та підказали, куди вони можуть звернутися за психологічною чи юридичною допомогою в разі необхідності. А домашніх кривдників попередили, що у разі повторення подібних фактів вони можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності.
 
Працівники мобільної групи з реагування на факти домашнього насильства ГУНП надають допомогу постраждалим у цілодобовому режимі. Також вони проводять профілактичну роботу з домашніми кривдниками, які знаходяться на обліку, щоб не допустити повторних випадків домашнього насильства.
 
Пoліція закликає грoмадян не замoвчувати факти дoмашньoгo наcильcтва. Якщo цю прoблему не вирішити, тo вcе мoже пoвтoритиcя абo завершитиcя трагедією. У випадку вчинення будь-якoгo прoяву наcильcтва не звoлікайте, телефoнуйте на «102» та oтримайте дoпoмoгу!

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину