Pik
Сьогодні, 12 Июля 2020
23.05.2020
761
0

В Херсоні поліція відпрацьовує мікрорайону «Корабел»

В Херсоні поліція відпрацьовує мікрорайону «Корабел»
За ініціативи начальника поліції області Олександра Прокудіна в Херсоні з сьогоднішнього дня розпочинається комплексне оперативно-профілактичне відпрацювання мікрорайону «Корабел». Щоденно до проведення заходів залучатимуться близько 50 правоохоронців.
 
Як повідомив заступник начальника обласного главку поліції Денис Захарченко, окрім особового складу районного відділення поліції у відпрацюванні також будуть задіяні працівники управління превентивної діяльності, бійці спецпідрозділів ГУНП і обласного управління патрульної поліції та військовослужбовці в/ч 3056 Національної гвардії України. Протягом трьох днів правоохоронці будуть патрулювати приватний сектор «Нафтогавані», зону відпочинку «Гідропарк» та територію багатоквартирних будинків. Під час відпрацювання особлива увага приділятиметься попередженню порушень публічного порядку, запобіганню скоєння злочинів, а також протидії іншим правопорушенням, в тому числі пов'язаними з карантинно-обмежувальними заходами.
 
Зокрема, поліцейські будуть проводити роз'яснювальну роботу із власниками та відвідувачами літніх кафе і барів щодо неухильного дотримання встановлених карантинних обмежень та заборон, встановлених постановою Кабінету Міністрів України.
 
Поліція просить з порозумінням ставитись до проведення превентивних заходів, поводити себе гідно та не порушувати публічний порядок.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину