Pik
Сьогодні, 05 Грудня 2020
30.10.2020
571
0

В Херсоні поліцейські затримали розшукуваного за грабежі та крадіжки у Донецькій області

В Херсоні поліцейські затримали розшукуваного за грабежі та крадіжки у Донецькій області

В Херсоні оперативники Управління карного розшуку ГУНП спільно з працівниками Корабельного відділення поліції затримали чоловіка, який тривалий час перебував у розшуку по Донецькій області за скоєння там вуличних грабежів та крадіжок. Намагаючись уникнути покарання, зловмисник переховувався у різних регіонах України. В Херсоні, як припускають правоохоронці, зловмисник планував ряд злочинів.

Як повідомив начальник відділу Управління карного розшуку обласного главку поліції Андрій Рижньов, затримати 7 разів судимого зловмисника вдалося завдяки оперативно-розшуковим заходам, які провели працівники Корабельного відділення поліції. Під час відпрацювання міста оперативники помітили підозрілого чоловіка, який був схожий на розшукуваного по Донецькій області. Під час перевірки його документів здогадки поліцейських підтвердилися. Зловмисника помістили в ізолятор тимчасового тримання.

Після проведення необхідних процесуальних дій, в установленому порядку правоохоронці передали затриманого поліцейському конвою поліції Донеччини.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину