Pik
Сьогодні, 12 Июля 2020
19.06.2020
583
0

В Херсоні поліцейські допомогли двом дівчатам, яких вигнали з дому батьки

В Херсоні поліцейські допомогли двом дівчатам, яких вигнали з дому батьки

В поліцію зателефонувала 13-річна дівчина і повідомила, що батько її ображає та виганяє з дому. Подія сталася у Шуменському мікрорайоні Херсона. Про це повідомили ПІК у відділі комунікації поліції Херсонської області.

На місці події з постраждалими працювали співробітники мобільної групи реагування на факти домашнього насильства ГУНП. Поліцейські поспілкувалися з 13-річною та 18-річною сестрами, яких ображав та вигнав з дому рідний батько. Дівчата пояснили, що батько пиячить, постійно кричить на них, принижує, а тепер вигнав з дому. Мати дівчат у конфлікт не втручалася, а була на боці чоловіка. Батьки пояснили причину, чому вигнали дітей з дому. За словами чоловіка, доньки його не слухають, гуляють допізна, а також нібито крадуть у них гроші.

Чоловік поводився агресивно, викинув речі дітей з дому та сказав, що відмовляється від них і не хоче більше їх бачити. У відношенні чоловіка працівники поліції склали адміністративний протокол за домашнє насильство та за неналежне виконання обов’язків по вихованню дітей.  

18-річну дівчину поліцейські помістили у Кризовий центр для постраждалих внаслідок домашнього насильства. А 13-річну дівчину працівники служби у справах дітей помістили в лікарню, після проведення всіх перевірок буде вирішуватися, де дівчинка житиме надалі.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину