Pik
Сьогодні, 02 Квітня 2020
21.09.2019
524
0

В Херсоні обговорювали як боротися з нелегальними перевізниками

В Херсоні обговорювали як боротися з нелегальними перевізниками

Заступник голови ОДА Вадим Чабан розповів про роботу з врегулювання ринку пасажирських автомобільних перевезень в області та результати боротьби з «нелегалами».

Зокрема, за цей рік в обласній державній адміністрації надійшло і було розглянуто 126 скарг про роботу пасажирського автомобільного транспорту, повідомляє прес-служба ОДА.

«Робоча група в складі 14 осіб, серед яких представники правоохоронних органів, ДФС, патрульної поліції, Держпраці, зараз працює в Генічеському районі», - зазначив Вадим Чабан.

За його словами, найбільше скупчення нелегальних автомобільних перевізників знаходиться в районі аеропорту, автостанцій, КПВВ «Каланчак» і «Чонгар», залізничного вокзалу та інших.

Працівники ГУ ДФС в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м .. Севастополі і Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки за цей рік склали майже 150 протоколів і направили їх до суду.
Завдяки активній роботі робочої групи статус підприємця отримали 332 людини. Одночасно були отримані ліцензії на здійснення пасажирських перевезень автомобільним транспортом.

За словами Вадима Чабана, зараз розглядається питання про встановлення GPS-трекерів на усіх транспортних засобах, які використовуються для обслуговування міжміських і приміських внутрішньообласних автобусних маршрутів загального користування, щоб посилити моніторинг їх руху в режимі реального часу, здійснювати контроль за дотриманням схеми маршруту та графіку руху.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину