Pik
Сьогодні, 01 Березня 2021
28.04.2020
697
0

В Херсоні мати семи дітей вчинила домашнє насильство

В Херсоні мати семи дітей вчинила домашнє насильство

Повідомлення про сімейний скандал у Корабельному районі міста Херсона надійшов на лінію «102» ввечері. Чоловік попросив допомогти заспокоїти його невістку, яка у стані алкогольного сп’яніння кидалася на всіх та била посуд. Про це повідомили ПІК у відділі комунікації поліції Херсонської області.

На місці події мобільна група реагування на факти домашнього насильства ГУНП виявила 38-річну жінку у неадекватному стані. Вона була під дією алкоголю, нецензурно висловлювалася у бік рідних, била посуд та розкидала меблі, на зауваження свекра не реагувала. Працівники поліції поговорили з жінкою та з’ясували, що у неї напружені стосунки з родичами чоловіка, які постійно її повчають. Також стало відомо, що у жінки семеро дітей. Наймолодша дитина нещодавно народилася і нині знаходиться в лікарні через слабкий стан здоров’я. Інші діти, найстаршому з яких 15 років, перебували у бабусі та не були свідками сварки. У відношенні жінки інспектори склали адміністративний протокол за ст.173-2 «Вчинення домашнього насильства» Кодексу України про адміністративні правопорушення.     

Працівники поліції побачили у квартирі неналежні умови для виховання дітей: скрізь були розкидані речі, у помешканні не прибирали, стояв сморід. Про цю родину працівники поліції повідомили службу у справах дітей та інші соціальні служби для перевірки стану здоров’я малюків, умов їх проживання та надання необхідної допомоги. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину