Pik
Сьогодні, 15 Січня 2021
25.06.2020
666
0

В Херсоні мати покинула на добу трьох маленьких дітей

В Херсоні мати покинула на добу трьох маленьких дітей

В поліцію надійшло повідомлення зі служби у справах дітей, що під час перевірки неблагонадійної родини двері їм ніхто не відчинив. Але у квартирі знаходилися троє маленьких хлопчиків віком 11, 7 та 2 роки. Діти визирали з решітки вікна першого поверху і сказали, що мами вже довго немає. Про це повідомили ПІК у відділі комунікації поліції Херсонської області.

На місце прибули працівники ювенальної превенції Херсонського відділу поліції. На той час у квартирі з дітьми знаходилася стороння жінка. Вона пояснила, що напередодні вдень мати хлопчиків попросила її наглянути за дітьми, а сама пішла у справах. Вночі мати не повернулася. Поліцейські поспілкувалися з сусідами родини. Ті пояснили, що жінка часто залишала дітей у квартирі самих більше, ніж на добу. Ця сім’я перебуває на обліку як така, що знаходиться у складних життєвих обставинах. 29-річна мати зловживає алкоголем.

Діти були у вкрай занедбаному стані та голодні. Ювенальні поліцейські та працівники служби у справах дітей прийняли рішення вилучити малюків з родини та помістити їх на обстеження в лікарню. 29-річна мати і наступного дня вдома не з’явилася. Поліцейські розшукали її у знайомих. Жінка пояснила, що мала термінові справи і саме хотіла повертатися до синів.

Після проведення відповідних перевірок буде вирішуватися питання доцільності проживання дітей з матір’ю або поміщення їх у притулок. Ймовірно, жінці дадуть час на покращення умов проживання дітей, виправлення власної поведінки і ставлення до батьківських обов’язків. А нині у відношенні матері складено адміністративний протокол за ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину