Pik
Сьогодні, 16 Грудня 2018
24.02.2018
351
0

В Херсоні активізувалися металобрухтові злодії

В Херсоні активізувалися металобрухтові злодії

В Херсоні активізувалися металобрухтові злодії, які крадуть та несуть до пунктів прийому вторинної сировини комунальне майно: кришки люків, огорожі, забори, фрагменти обʼєктів комунальної власності, засувок тощо.

Про це повідомляється на офіційному сайті Херсонського водоканалу, передає ПІК.

«Лише за минулий тиждень було викрадено дві металеві секції забору на свердловині «Школа №4» у Північному мікрорайоні та дві стулки вхідних воріт на свердловині «вул.Паркова» у мкр Шуменський. Артезіанська свердловина без огорожі – об’єкт уразливий. Хто дасть гарантію, що слідом за огорожею не буде пошкоджено або викрадене обладнання свердловини, що призведе до припинення водопостачання,  створить загрозу здоровʼю мешканців?», - йдеться у повідомлені.

Також зазначається, що за останні 5 років лише з мереж Водоканалу зловмисниками викрадено 2 260 кришок люків (щодня зникає 4-5 кришок). Жоден з люків не був повернутий до Водоканалу, хоч про кожний випадок підприємство повідомляє правоохоронні органи.

«Ми звертаємось до небайдужих херсонців: будьте уважні! Якщо Ви побачили підозрілі дії несвідомих городян з приводу присвоєння комунального майна, терміново телефонуйте до Водоканалу за цілодобовим номером 42-22-33 або до поліції – 102», - закликають херсонців.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину