Pik
Сьогодні, 25 Вересня 2020
13.08.2019
893
0

В Херсоні 11 років працює єдина на всю Україну Школа Плавання

В Херсоні 11 років працює єдина на всю Україну Школа Плавання

Херсонці, нажаль сприймають як щось буденне і звичне, що для малечі протягом всього літа з року в рік, так вже 11 років поспіль, працюють професійні тренери-плавці, аніматори, а малечу наставники вчать не лише плавати, але й товаришувати, поводитися біля водойм і, що досить вагомий аргумент – вчать елементарної безпеки дітей на воді.

Андрій Путілов, засновник Школи плавання в Херсоні, як бізнесмен вважає що саме в таких проектах відображається ставлення бізнесу до своєї малої батьківщини, до міст і сіл, де працюєш, живеш, де зростають твої діти.

« завжди говорю бізнесу, давайте разом працювати на розвиток і розбудову, разом брати відповідальність, разом створювати проекти, які єднають і допомагають іншим, дають шанс тим, хто прагне саморозвитку. Щось вдається, щось ні, але головне – не зупинятися. Тому багато моїх товаришів підхопили в хорошому сенсі ці ідеї. Поважаю Ігоря Колихаєва (новообраний народний депутат України), Юрія Рожкова та Сергія Максименка (депутати обласної ради Херсонщини)
за все, що ці успішні бізнесмени роблять для Херсонщини. Для мене вони надзвичайні люди.

А надихнули мене на проект Школи Плавання 11 років тому - Яна Клочкова  ( чотирикратна олімпійська чемпіонка) та Денис Силантьєв (чемпіон світу та серебряний призер Олімпійських ігор в Сіднеї в 2000р.) – видатні світові зірки-плавці України. Саме тоді і завдяки їм я зрозумів, що вміння плавати – це в першу чергу врятовані життя.

Ми, херсонці, виросли на Дніпрі та на морях Чорному та Азовському, тому нам здається що плавати діти вміють чи не з народженням. А виявляється це далеко не так. І пропрацювавши одне літо, ми і уявити не могли, що Школа Плавання житиме ось вже 11 років! І що ми так потрібні в першу чергу дітям.

11 років - це ж ціле життя! Більше 6000 херсонської малечі навчилися і плавати, і культурі поводження на воді, і познайомилися з новими друзями під час тренувань та навчань у нашій школі, і йдуть до нас вже з молодшими братами і сестрами.

Наша Школа Плавання живе вже наче як своїм власним життям, розкладом, дисципліною, відповідальністю, традиціями.

Наприклад - є в нас і свої династії. Так Юлія Галушко була першим нашим адміністратором-організатором, яка повністю працювали з батьками та дітьми, готувала малечу до занять, а зараз працює вже її донька Катя.
На двох – вони всі 6000 дітей і їхніх батьків, (як сміємося між собою) «пропустили через свої руки та емоції».

Повертаючись назад на 11 років – навіть не віриться, що це можливо було зробити. Вдячний колективу, з який разом ми пройшли цей шлях для херсонської малечі - розповів журналісту ПІК  Андрій Путілов.»

Закриття сезону 2019 в Школі Плавання А.Путілова відбудеться 15 серпня о 10.00 в Гідропарку.

Вхід вільний, головне усмішка, настрій і бажання.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину