Pik
Сьогодні, 22 Февраля 2019
09.07.2018
1191
2

В Гопрах обрали "Міс Купальська красуня"

В Гопрах обрали "Міс Купальська красуня"

У Голій Пристані 7 липня  проходив XVI Всеукраїнський благодійний фестиваль народної творчості «Купальські зорі». У рамках фестивалю пройшов конкурс краси "Купальська красуня 2018". Про це повідомляє ПІК.

Традицію обирати королеву саме  із місцевих на "Купальській красуні" покладено давно. Так було і цього року.

Конкурсантки "галопом" пробігли по дуже високій сцені, так що  роздивитись їх в кольорових променях  прожекторів особливо не було можливості. Але журі, порадившись, обирає, як завжди, королеву із місцевих. Цьогоріч переможницею стала голопристанчанка Ясіна Трегуб, яка виходила на подіум під номером 8. Всього участь у конкурсі брали 14 дівчат з різних куточків Херсонщини.

Так, всі дівчата були гарні та заслуговували на перемогу, але який стимул брати участь у конкурсі у не місцевих, коли результат майже відомий?

Хоча, який статус має конкурс? Шоу?

До речі, під час  першого виходу дівчата були одягнені у сукні учасниць конкурсу краси "Міс Херсон, Міс Таврія 2013".

Купальники дуже схожі на ті, що надягали на конкурсі "Міс Херсон, Міс Таврія 2014"Третій вихід і знову секонд-хенд ? Але це здається вже 2015 рік

Але, як виявилось, цей конкурс краси був не найсумніший цього дня. У цей же час на іншому святі Купала, за 30 кілометрів від Голої Пристані обирали свою "Купальську красуню", дівчат вбрали у чоловічий одяг, оце насправді треш.

Новини по темі

 

Коментарі

Віктор Братан, 10.07.2018
Ви трошечки переплутали показ мод від кутюр'є та прет-а-порте з конкурсом жіночої краси . Неодноразово бачив "свиноту" різної статі, одягнену в новісіньке вбрання, чомусь ніхто не аплодував від захвату. Життя якесь чудне...
ОЛЕНА, 09.07.2018
До речі, спецпрофесіоналам у написанні негативних новин - "Купальку красуню" обирають за красою, а не по одягу, обирало перепожницю -незалежне журі!

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину