Pik
Сьогодні, 22 Октября 2018
18.04.2018
526
0

В Білозерському районі продовжується будівництво об’єктів відновлювальної енергетики

В Білозерському районі продовжується будівництво об’єктів відновлювальної енергетики

У 2018 році в Білозерському районі розпочато будівництво сонячних електростанцій на території Киселівської та Миролюбівської сільських рад.

Про це повідомляє Білозерська РДА, передає ПІК.

Зокрема, у Білозерському районі в с.Миролюбівка завершується перший етап будівництва фотогальванічної електростанції та йде підготовка до встановлення фотогальванічних панелей, а в с.Киселівка встановлено вже близько 40% відсотків панелей.

"У 2017 році в Білозерському районі було збудовано першу фотогальванічну електростанцію «Білозерка» потужністю 11 МВт. Електростанція займає площу 19,9 га і щорічно генеруватиме близько 14,116 млн. кВт-год електроенергії, зменшуючи майже на 13,9 тис. тонн за рік кількість викидів СО2 в атмосферу. Будівництво сонячної електростанції велось дуже оперативно та тривало лише 2 місяці. У 2018 році в районі розпочато будівництво сонячних електростанцій на території Киселівської та Миролюбівської сільських рад, здійснюється оформлення документації та проходження громадських обговорень на території Чорнобаївської та Микільської сільських рад, в стадії розробки проектної документації – с. Федорівка 25,0 га, с. Інгулець 34,0 га, с. Ш.Балка 25,0 га. Вартість кожного «сонячного» проекту від 10 до 15 млн. дол", - поінформувала Білозерська РДА.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину