Pik
Сьогодні, 06 Червеня 2020
21.01.2020
579
0

В Бериславі поліцейські захистили дітей від батька, який вигнав їх з дому

В Бериславі поліцейські захистили дітей від батька, який вигнав їх з дому
У Бериславський відділ поліції звернулись з проблемою двоє малолітніх дітей. 13-річний хлопчик та 11-річна дівчинка повідомили поліцейським, що їх батько насварився на них та вигнав з дому. На місце одразу виїхав інспектор ювенальної превенції разом з службою у справах дітей та допомогли дітям - повідомили ПІК у відділі комунікації поліції Херсонської області.
 
Сім'я має трьох дітей, віком 13, 11 та 3 роки. Відомо, що родина на обліку не перебувала. Виявилось, що у той день мати пішла на прогулянку з наймолодшою дитиною, а чоловік був в стані алкогольного сп'яніння. Йому не сподобалась поведінка дітей, він почав сваритись на малолітніх та виганяти з дому, після чого дівчина з хлопцем звернулись у поліцію. Поліцейські припинили конфлікт та передали дітей матері, які повернулась з прогулянки.
 
Як повідомив начальник відділу ювенальної превенції Ярослав Шанько, у  відношенні чоловіка поліцейські склали адміністративні протоколи за ст.173-2 «Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також у відношенні чоловіка поліцейські винесли терміновий заборонний припис, який передбачає заборону в будь-який спосіб спілкуватися з дітьми. Про ситуацію поліцейські повідомили відповідні служби для реагування та надання допомоги дітям.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину