Pik
Сьогодні, 16 серпень 2018
20.02.2018
337
0

В Антонівці знову викопують труби зрошувальної системи

В Антонівці знову викопують труби зрошувальної системи

В Антонівці знову викопують труби зрошуваної системи, про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив директор Департаменту агропромисловго розвитку Олександр Паливода, передає ПІК.

"В Антонівці знову викопують труби! 13 лютого я писав, що в селищі Антонівка невідомі люди намагалися викопати труби зрошуваної системи, тоді ми викликали поліцію, і нам вдалося зупинити процес ще до початку. Але сьогодні історія продовжилась. Мені повідомили, що на тому ж самому місці розкопування іде повним ходом, я викликав поліцію і сам виїхав на місце подій. Застав таку картину: прямо на полі, де посіяна озима пшениця, вирита траншея довжиною кілька десятків метрів, в якій вже проглядає труба – частина меліоративної системи області, коло траншеї екскаватор з порожньої кабіною (з появою поліції водій швидко втік). Поруч стоять розгублені власники паїв, на чиїх землях ведуться розкопки, поліцейський патруль, що приїхав на виклик та невідомі особи, які назвалися представниками фірми-підрядника, яка начебто виконує роботи по «заміні труб». На вимогу поліції ці особи, пред’явили довідку із антонівської сільради в якій зазначено, що сільрада «не заперечує проти проведення земляних робіт». Але згідно цивільного та земельного кодексів у виконувачів робіт мали бути в наявності наступні документи: проект на виконання робіт, дозвіл від власників земельних ділянок, на яких проводиться викопування, і, найголовніше, угода - замовлення на виконання цих робіт між підрядником (виконавцем) і балансоутримувачем (власником меліоративної системи).Цих документів надано не було", - розповів Паливода.

За його словами, за такою брудною схемою вже було викопано і вкрадено не один кілометр зрошуваної системи по всій області - прикриваючись начебто необхідністю «заміни труб», викопуються і вивозяться труби, які є в доброму робочому стані.

"На місці я поспілкувався із Володимиром Голобородьком – старостою громади, яка об’єднує власників паїв на ділянці, де викопують труби. Згоди на проведення робіт вони не давали, і готові писати заяву до поліції. Зараз я підготував звернення до начальника ГУ Держгеокадастра області Ігора Шапрана, начальника Держекоінспекції Устина Мальцева та до ГУ національної поліції Херсонській області, де прошу розібратися із даною ситуацією та дати експертну оцінку тому, що відбувається", - зазначив Паливода.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину