Pik
Сьогодні, 12 Июля 2020
09.11.2018
639
0

В Аграрному університеті створили картину, яку можна було з'їсти (фото)

В Аграрному університеті створили картину, яку можна було з

У Херсонському аграрному університеті до Дня відкритих дверей студенти створили картину з м'яса птиці різних видів та зелені. Кажуть, прагнули створити не щось гламурне, а зрозуміле і корисне. Пізніше зі складових картини зробили гарячі бутерброди. Про це передає ПІК з посиланням на прес-центр університету.

«У Херсонському аграрному університеті до Дня відкритих дверей студенти четвертого курсу спеціальності «технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» створили картину з м'яса птиці різних видів та зелені. На картині зображено емблему університету. Автор ідеї — доцент кафедри технології переробки та зберігання сільгосппродукції Максим Левченко», - йдеться у повідомленні.

У ХДАУ говорять, що не намагалися зробити щось гламурне чи модне, а хотіли створити щось, що було б зрозумілим, корисним і смачним. Тож після того, як картину продемонстрували, з її складових зробили паніні (гарячі бутерброди), щоб гості Дня відкритих дверей змогли скуштувати смачний «твір мистецтва». Наскільки відомо, картин із м'яса птиці раніше в Україні ще не створювали.

Розмір картини становив 60 на 80 сантиметрів. На її створення знадобилося 10 кілограмів м'яса птиці і 2 кілограми зелені.

2

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину