Pik
Сьогодні, 25 Вересня 2020
29.12.2017
865
0

В аеропорту «Херсон» реконструювали перон та руліжні доріжки

В аеропорту «Херсон» реконструювали перон та руліжні доріжки

У Міжнародному аеропорту «Херсон» відкрили реконструйований перон, аванперон та руліжні доріжки. Про це передає ПІК з посиланням на прес-службу ОДА.

Відтепер на території херсонського аеропорту функціонує перон довжиною 330 м, шириною – 126 м. На ньому одночасно можна розмістити на 6 стояночних місцях літаки типу Airbus321 та Boeing 737-800 максимальною злітною массою 80 т. Також відкрито аванперон довжиною 150 м, шириною 40м, та 2 руліжні доріжки довжиною 180 м.

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв відзначає: «На наступний рік планується оновлення світлосигнальної системи та системи курсової посадки для того, щоб приймати наші літаки з будь-якого боку. Ми маємо бути конкурентоспроможними на фоні інших областей, тому будемо розвивати аеропорт надалі. Вітаю всіх нас, це гарне завершення 2017 року!».

Читайте також: Херсонський аеропорт націлився на «low-cost»

Відновлення аеродромних покриттів, поліпшення їх несучої здатності в аеропорту «Херсон» здійснювалося протягом 2015-2017 років в рамках проекту «Відновлювальні роботи покриття РД-1, РД-2, перону в аеропорту «Херсон» - реконструкція» загальною кошторисною вартістю 98,2 млн грн. Фінансування відбувалося шляхом залучення коштів державного фонду регіонального розвитку (88,47 млн грн.) та обласного бюджету (9, 83 млн грн.).

Реконструкція перону та аванперону в Міжнародному аеропорту «Херсон» дозволить підвищити авіаційну безпеку, забезпечити відстій великотоннажних повітряних суден, стати більш привабливим для авіакомпаній та розширити географію польотів.

Читайте також: На території аеропорту у Херсоні проведуть Міжнародний агропромисловий форум

Читайте також: У Херсонському аеропорту зустріли 100-тисячного пасажира

Читайте також: У Херсоні виділили аеропорту землю під склад реактивного палива

Читайте також: Авіарейсом Херсон-Київ скористалися більше 12 тисяч пасажирів

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину