Pik
Сьогодні, 06 Червеня 2020
06.12.2018
1117
0

В адвокатському об'єднанні у Херсоні провели обшук через резонансну справу

В адвокатському об

В Адвокатському об'єднанні «Жованник і партнери» провели обшук у Херсоні провели обшук.

Про це повідомляється на сторінці Адвокатського об'єднання у Фейсбук, передає ПІК.

«05.12.2018р. В приміщенні офісу ао "жованник и партнеры" було проведено обшук. Кожна резонансна справа адвоката супроводжується ризиком, пов’язаним з проведенням обшуку робочого місця захисника. Враховуючи кількість гучних кримінальних справ, які останнього часу сколихнули Херсонську область, не є несподіванкою те, що слідчі дії, які в них проводяться, торкнулись і Адвокатське об'єднання «Жованник і партнери». Дякуємо представникам правоохоронних органів за дотримання процесуального закону», - йдеться у повідомленні.

Як пише видання «Херсонщина за день» з посиланням на інформацію, отриману від представників Ради адвокатів Херсонської області, обшук було проведено за ініціативи Генеральної прокуратури України на підставі ухвали слідчого судді Шевченківського районного суду м. Києва. Обшук проводився в рамках розслідування у кримінальному провадженні щодо тяжкого злочину, розкриття якого має всеукраїнський резонанс.

О 09:30 ранку до приміщення офісу АО «Жованник і партнери» прибула слідчо-оперативна група, в складі якої були представники Генеральної прокуратури України та Центрального апарату Служби безпеки України.

За дотриманням прав адвокатів АО "»Жованник і партнери» в ході проведення обшуку стежила Рада адвокатів Херсонської області в особі 4-х досвідчених адвокатів та адвокатів Адвокатського об’єднання «Сначов, Борко та партнери» і Юридичної фірми «Саміт».

У ході обшуку було виявлено (без вилучення) лише матеріали досьє адвоката, який з цивільних питань консультував осіб, які в подальшому стали учасниками кримінальної справи. Ніхто з працівників об’єднання чи інших адвокатів Херсонської області затриманий не був.

Видання «Мост», пише, що мова йде про адвоката, який консультував нині затриманого Ігоря Павловського у справі Катерини Гандзюк.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину