Pik
Сьогодні, 28 Січня 2020
07.05.2019
650
0

В 344 населених пунктах області якість питної води не відповідає санітарним нормам

В 344 населених пунктах області якість питної води не відповідає санітарним нормам

ГУ Держпродспоживслужби інформує на скільки дотримуються права людей на якісну питну воду, передає ПІК.
На сьогоднішній день питна вода відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» за дослідженими показниками лише в 219 (33,4%) населених пунктах області. В 344 (52,4%) населених пунктах області досліджені зразки питної води не відповідають вимогам санітарних правил за фізико-хімічними показниками (загальна жорсткість, хлориди, сульфати, нітрати, сухий залишок, залізо, каламутність).
В області діє програма «Питна вода Херсонщини на 2012-2020 роки» . Що ж робиться органами виконавчої влади на місцях для поліпшення ситуації з питною водою ?
В смт Нововоронцовка розроблено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію очисних споруд. У Генічеському районі освоєно 100 тис. грн. для виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію артсвердловини по смт Новолексіївка.
У Каховському районі з бюджету Федорівської сільської ради виділено кошти на проведення поточного ремонту водопровідної вежі, ЛЕП та електрообладнання для енергозабезпечення глибинного насосу в с. Федорівка.
На території Новотроїцького району Чкалівською сільською радою придбано насосне обладнання, ТОВ «Світанок» - насос .
МКП «ВУВКГ м. Херсона» протягом поточного періоду розроблено 4 проекти з впровадження технології виробництва гіпохлориту натрію електролізним методом; проект реконструкції водогону від вул.полковника Кедровського до вул. Макарова; розроблено робочий проект на облаштування свердловини на Карантинному острові, 1; завершені роботи з будівництва водозабору в селищі Текстильників (збудовано 4 свердловини); проведені роботи з чищення та дезінфекції резервуарів чистої питної води (11 шт.) насосних станцій водопроводу тощо.
Основна проблема невиконання запланованих Програмою заходів – це вкрай недостатнє фінансування місцевих програм «Питна вода Херсонщини».

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину