Pik
Сьогодні, 13 Ноября 2019
Гаряча новина
27.07.2018
539
0

Узбережжя Каховського водосховища обстежують – ГУ Держпродспоживслужби в області

Узбережжя Каховського водосховища обстежують – ГУ Держпродспоживслужби в області

У районі сіл Каїри та Бабине на Херсонщині 26 та 27 липня спостерігався масовий вихід бичка на мілководній ділянці Каховського водосховища.

Про це передає ПІК з посиланням на Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

«26-27.07.2018 року у Каховському водосховищі в районі населених пунктів Каїри Горностаївського району та с. Бабине Верхньоогачицького району спостерігався масовий вихід бичка на мілководній ділянці водосховища», - йдеться у повідомленні.

Для того, щоб з’ясувати причини такого явища, територіальними управліннями Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області проводиться обстеження узбережжя Каховського водосховища, відбираються проби води, мулу, риби, які будуть направлені для аналізу в Херсонську регіональну державну лабораторію ім. проф. Л. Ценковського.

Держустановами ветеринарної медицини та лабораторіями ветеринарно-санітарної експертизи посилено контроль за реалізацією риби.

«Інформуємо громадян щодо недопущення збирання такої риби і використання її в їжу! Наголошуємо на забороні її реалізації в місцях несанкціонованої торгівлі!», - йдеться у повідомленні.

Читайте також:  Каховське водосховище забруднене токсичними речовинами

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину