Pik
Сьогодні, 28 Травня 2020
17.02.2020
570
0

Увага! Інформація щодо попередження виникнення пожеж!

Увага! Інформація щодо попередження виникнення пожеж!

Упродовж 2019 року пожежно-рятувальними підрозділами здійснено виїзди на гасіння 184 пожеж в екосистемі Херсонської області, з них 78 пожеж в очеретяних заростях. Особливу небезпеку становлять пожежі на відкритих територіях Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства, Адміністрації Національного природного парку «Нижньодніпровський».

З метою попередження виникнення пожеж в пожежонебезпечний весняно-літній періоду природних екосистемах, приватному житловому секторі та дачних кооперативах громадяни мають не провокувати виникнення пожеж та дотримуватися елементарних правил відпочинку в природних екосистемах.

Херсонська облдержадміністрація, ГУ ДСНС України в області, Херсонське обласне управління лісового та мисливського господарства, Адміністрація Національного природного парку «Нижньодніпровський» закликають мешканців багатоповерхових будинків, керівників установ та організацій, адміністративні будівлі яких розташовані вздовж р. Дніпро, поблизу озер, островів, сирих луків (заплав) організувати візуальне спостереження за береговою лінією.

У всіх випадках виникнення пожежі очеретяних заростей треба негайно повідомити до:
-  Пожежно-рятувального підрозділу за телефоном «101»;
- Цілодобового диспетчерського пункту Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації за телефоном (0552) 42- 01- 95);
- Центральної диспетчерської служби «1580» Херсонської міської ради;
- Головного управління Національної поліції в області за телефоном «102».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину