Pik
Сьогодні, 28 Січня 2021
15.08.2020
920
0

Уряд відмінив самоізоляцію для абітурієнтів та студентів, які перетинають адмінмежу з Кримом

Уряд відмінив самоізоляцію для абітурієнтів та студентів, які перетинають адмінмежу з Кримом

Уряд вніс до Розпорядження КМУ від 08 серпня 2020 року № 979-р, яке спрямоване на запобігання поширення COVID-19 та визначає пропуск осіб на тимчасово окуповану територію АР Крим і виїзд з неї.

Зокрема змінами, відповідно до урядового рішення від 12.08.2020 № 985-р, визначено, що зобов’язання щодо самоізоляції припиняється, окрім автоматично після закінчення строку самоізоляції, у разі одержання негативного результату тестування на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, методом полімеразної ланцюгової реакції, який проведено після виїзду з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

Крім того, розпорядження доповнено окремими абзацами.

Ними визначаються додаткові категорії осіб, місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстровано в Автономній Республіці Крим або м. Севастополі, яким дозволяється в’їзд  на тимчасово окуповану територію та виїзд з неї. Серед них особи, які мають намір вступити до закладів освіти, розташованих на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі, особи, які зараховані на навчання до закладів освіти, та здобувачі освіти.

При цьому ці категорії осіб можуть здійснювати в’їзд на тимчасово окуповану територію Криму та виїжджати з неї самостійно або в супроводі одного з батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших законних представників без зобов’язання щодо самоізоляції.

Нагадаємо, що відповідно до Розпорядженням КМУ № 979-р з 9 серпня до 08.00 30 серпня 2020 року тимчасово припинено роботу контрольних пунктів в’їзду-виїзду на адмінмежі з ТОТ Крим за винятком пропуску окремих категорій осіб.

Так пропускні операції в напрямку окупованої території здійснюються відносно громадян України та членів їх сімей місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстровано в  Автономній Республіці Крим або місті Севастополі. З окупованої території можуть їхати ті, місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстровано за межами Автономної Республіки Крим або міста Севастополя, при цьому громадяни мають дати згоду на самоізоляцію з використанням електронного сервісу «Дій вдома». Також пропускаються особи з метою забезпечення захисту національних інтересів або у зв’язку з виконанням міжнародних зобов’язань, представників дипломатичних установ та гуманітарних місій, що виїжджають з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим.

Виїзд з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя інших категорій іноземців та осіб без громадянства здійснюється за погодженням з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Виїзд з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя та в’їзд на неї громадян України за наявності підстав гуманітарного характеру здійснюється за рішенням Голови Державної прикордонної служби за погодженням з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину