Pik
Сьогодні, 18 Июля 2019
10.01.2019
773
0

Уряд підтримав створення НПП «Кам’янська січ»

Уряд підтримав створення НПП «Кам’янська січ»

Уряд підтримав створення національного природного парку «Кам’янська січ».

 Про це повідомив у Фейсбук Юрій Попутько, Директор Департаменту екології та природних ресурсів ОДА , передає ПІК.

«Уряд підтримав створення НПП «Кам’янська січ»! Хочу подякувати науковцям ХДУ та працівникам Департаменту екології за кропітку роботу над створенням даного об’єкту ПЗФ!», - написав Попутько.

«В Україні буде створено новий національний природній парк «Кам’янська Січ». Відповідний Указ Президента сьогодні був підтриманий членами Уряду. 
Вдячний всім, хто працював над необхідними документами упродовж не одного року.  Створення НПП - спільне рішення місцевої влади, наукових та природоохоронних організацій та команди Мінприроди.

НПП «Кам’янська Січ» розташований на Херсонщині, на території Бериславського району. До його складу буде включено 12261,14 гектара земель державної власності.
Створення парку має важливе не лише природоохоронне, а й історичне значення. Саме тут в 1709-1711 роках розташовувалась одна з головних святинь українського козацтва - «Кам’янська Січ».

Крім того, це унікальний для Правобережжя масив цілинних Понтичних типчаково-ковилових степів, з різноманіттям рослин і тварин, занесених до Червоної книги України, які давно визнані об’єктами Смарагдової мережі. Очікуємо на підписання Указу Президентом України», повідомив у Фейсбук Остап Семерак, Міністр екології та природних ресурсів України.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину