Pik
Сьогодні, 13 серпень 2020
16.11.2018
1396
2

Управління транспорту перевіряє інформацію про перевезення пасажирів по 8 гривень у Херсоні

Управління транспорту перевіряє інформацію про перевезення пасажирів по 8 гривень у Херсоні

Херсонське міське управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку перевіряє інформацію про те, що у маршрутках вимагають від пасажирів 8 гривень за проїзд.

Про це ПІК повідомили в управлінні 16 листопада.

«Поки на даний момент ми перевіряємо цю інформацію, - відповіли ПІК в управлінні. – Нам телефонували. Називають 35, 47, 7, 8».

В управлінні наразі не можуть підтвердити чи спростувати справжність наказу про перевезення пасажирів по 8 гривень одним з перевізників.

«Зараз діловод у міськвиконкомі. У відділі я не бачила цього документу. Тому не можу підтвердити – є такий наказ чи ні. Нас повинні інформувати, звісно», - відзначили в управлінні.

Читайте також: 

У Херсоні у маршрутках вимагають 8 гривень за проїзд - соцмережі

Ухвалу суду роздрукувати – і заходити у маршрутку?

Новини по темі

Коментарі

Херсонец, 16.11.2018
А работники управления, которые ОБЯЗАНЫ это всё контролировать, уже не в состоянии поднять свою жо... и подойти к любой маршрутке, чтобы убедиться? Или указание получили от мэра "игнорить" процесс?
Марина, 16.11.2018
Я понимаю,что жить за что то нужно водителям, и дорожает топливо,но не последние трусы с людей сдирать по 6 по 8 !!!увы зарплаты этого не позволяют - оплату по таким тарифам, да и качество превозки тож страдает в Херсоне(не ругулярность, а после 18.00 вообще не уехать, кроме 14 ,и иногда 47 вообще не ходят, да и не такой уж большой у нас город и расстояния.Нужно искать компромис хоть 5 (((

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину