Сьогодні, 22 Жовтня 2017
23.07.2016
120
0

Унікальний рекорд херсонські аграрії присвятили 25-й річниці незалежності України

У село Антонівка Скадовського району завітали експерти Національного Реєстру Рекордів для фіксації нового рекорду Херсонщини - велетенського тризуба, який серед поля висіяли чорним рисом селекціонери Інституту рису Національної Академії аграрних наук України.

Про це ПІК повідомили в прес-службі ХОДА.

Зображення тризуба, яке можна побачити навіть з космосу, власноруч висіяли співробітники відділу селекції Інституту рису НААН України під керівництвом завідувача, кандидата сільськогосподарських наук Дмитра Шпака.

Відтепер досягненням України в найпрестижнішій категорії «Наука і технологія» в номінації «Найбільший герб України, створений і посіяний рисом з чорним листям» є Малий герб України, довжина якого 24,7 метрів, ширина - 16,4 метри. Тож, рекорд встановлено!

«Мало хто знає, що рис є однією з найбільш споживаних зернових культур в Україні. В світовій практиці вже давно започатковано техніку малювання картин за допомогою висаджування рису різних кольорів. Це не перший творчий проект нашого Інституту, але на цей раз він присвячений 25-ій річниці незалежності України. Ми, селекціонери, вирішили висіяти Малий герб України рисом на полі для того, щоб продемонструвати свою громадську позицію в цей непростий для України час», - зазначив директор Інституту рису НААН України Володимир Дудченко.

Лана Вєтрова, керівник Національного Реєстру Рекордів України відзначила креативність селекціонерів у підході до встановлення рекорду: «Коли надійшла заявка від Інституту рису, ми не могли собі уявити як це виглядає та запросили додаткові фото і відео. Нічого подібного досі у нас ще не було!».

Наступним творчим планом креативної команди інституту є висівання портрету українського поета, художника та етнографа - Тараса Григоровича Шевченка.

 

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

17.10.2017
463
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"
16.10.2017
991
0
Фоторепортаж
Яка вона херсонська осінь? (фото)

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину