Pik
Сьогодні, 14 Октября 2019
18.03.2019
599
0

Умови тендеру на закупівлю 16 автобусів для Херсона оскаржують

Умови тендеру на закупівлю 16 автобусів для Херсона оскаржують

14 лютого Управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв'язку Херсонської міської ради оголосило тендер на закупівлю 16 нових автобусів за кошти міського бюджету для КП «Херсонкомунтранссервіс». Вартість закупівлі 36 мільйонів 222 тисячі гривень, передає ПІК з посиланням на портал публічних закупівель Прозоро.

До 19 березня бажаючі мають надати свої пропозиції, а аукціон заплановано на 24 квітня. Але станом на 18 березня надійшли лише запитання та скарга на умови тендеру та жодної пропозиції.

Запитання стосувалося технічних вимог до предмету закупівлі (автобуси), а саме вимоги щодо пневматичної гальмівної системи. У відповіді експертний комітет повідомив, що встановлена замовником вимога залишається без змін.

Щодо скарги до Антимонопольного комітету від ТОВ «КЛМ-Трейд», яка надійшла 14 березня, то вона поки без розгляду. Але в ній міститься натяк на корупційну та дискримінаційну складові у тендерних умовах.

«Замовник перебуває у прямій змові з виробником автобусів, які мають технічні характеристики, що повністі відповідають умовам, прописаним у тендерній документації», - йдеться у скарзі. Далі скаржник доводить, що мова йде про автобуси «Еталон» виробництва Чернігівського автозаводу, надаючи порівняльну таблицю. Згідно неї автобуси «Богдан», «Атаман» та «І-van» не відповідатимуть умовам тендера. Підходить під них лише автобус «Еталон».

Виходячи з ситуації, що сталася, херсонцям не слід дуже сподіватись на те, що аукціон на закупівлю 16 автобусів 24 квітня відбудеться, бо сам тендер можуть відмінити.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину