Pik
Сьогодні, 10 Июля 2020
02.10.2019
695
0

Укрзалізниця розпочала підготовчі роботи з будівництва контрольних пунктів в’їзду/виїзду «Каланчак» і «Чонгар»

Укрзалізниця розпочала підготовчі роботи з будівництва контрольних пунктів в’їзду/виїзду «Каланчак» і «Чонгар»

Укрзалізниця стала замовником з будівництва контрольних пунктів для автомобільного сполучення «Каланчак» і «Чонгар» та зон сервісного обслуговування перед ними на межі Херсонської області з тимчасово окупованою територією АР Крим,- інформує ПІК.

Наприкінці вересня Укрзалізниця доставила на місце робіт будівельну техніку, засоби механізації, персонал, облаштувала будівельний майданчик, перенесла споруди, обладнання та мережі, які використовувалися військовослужбовцями державної прикордонної служби та митної служби, за територію будівельного майданчика. Режим роботи контрольних пунктів в’їзду/виїзду цілодобовий.

На контрольному пункті «Чонгар» влаштовано монолітні фундаменти будівлі, паспортного та митного контролю, котловани та щебеневу основу під фундаменти будівлі поглибленого огляду автотранспорту, навісів, вольєру для службових собак.

Об’єкти будуватимуться із врахуванням потреб маломобільних груп населення та людей з інвалідністю – будівля буде обладнана пандусами, огородженнями та спеціальним покриття у визначених нормами місцях.

 

 

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину