Pik
Сьогодні, 21 Вересня 2019
12.08.2016
725
0

Укртрансбезпека та Нова Поліція відловлюють нелегальних таксистів

Укртрансбезпека та Нова Поліція відловлюють нелегальних таксистів

Співробітники Укртрансбезпеки разом з Новою Поліцією об'єдналися з метою виявлення нелегальних таксистів та притягнення їх до юридичної відповідальності у вигляді штрафів, які варіюються від 17000 до 34000 грн.
Найбільша кількість нелегалів зосереджена на центральному ринку та на автовокзалі, тому ця ділянка найбільш проробляється працівниками Укртрансбезпеки та Нової Поліції. Протягом двох днів було складено 4 протоколи на водіїв, які займаються нелегальними перевезеннями. Як повідомив один з інспекторів, нещодавно затримали водія-нелегала з відкритою формою туберкульозу і з підозрою на наркотичне сп'яніння.
Діяльність таксистів-нелегалів завдає збитків бюджету України: вони не платять податків, відбирають роботу у офіційних таксистів, які є платниками податків, за рахунок яких виплачуються соціальні виплати, пенсії, заробітні платні. Окрім цього, легальні таксисти більш відповідально ставляться до своєї роботи: вони проходять медогляд, зацікавлені зробити так, щоб пасажир доїхав з комфортом і був задоволеним обслуговуванням водія. У разі виникнення зауважень до перевізника, пасажир може звернутися до його керівництва зі скаргою, внаслідок чого таксист може позбавитися роботи. У справі з нелегальними таксистами все навпаки: ви можете натрапити на водія-грубіяна, який не дотримується правил етикету у розмові з пасажиром, палить, порушує правила дорожнього руху, знаходиться у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння, але ви нічого не зможете вдіяти, не має можливості на нього нікуди поскаржитися, бо де-юре його не існує.
«На сьогодні головна наша задача - це безпека пасажирів та водіїв на дорозі, бо хто знає, можливо завтра вам, мені, будь-кому із нас доведеться скористатися послугами таксі. Ми не маємо права ризикувати життям наших співвітчизників, тому наші співробітники будуть постійно проводити перевірки такого роду. А по-друге, донести водіям, що вони мають працювати легально і в правовому полі. В першу чергу, це поповнення бюджету і трудовий стаж», - про це заявив керівник Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки Ігорь Пастух.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину