Pik
Сьогодні, 15 Вересня 2019
30.09.2016
191
0

Укргазбанк та Херсонська ОДА домовилися про розвиток «зеленого» потенціалу регіону

Укргазбанк та Херсонська ОДА домовилися про розвиток «зеленого» потенціалу регіону

30 вересня 2016 року Голова Правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко та Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв підписали меморандум про співпрацю та партнерство в питаннях активізації процесів зміцнення економіки регіону, розвитку його «зеленого» потенціалу та підвищення соціальної відповідальності бізнесу. Підписання відбулося під час ХІ Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти», що проходить зараз у м. Нова Каховка.

У рамках цієї співпраці УКРГАЗБАНК спрямовуватиме фінансування на реалізацію еко-проектів та програм щодо підтримки економічної діяльності підприємців Херсонщини. Під час підписання меморандуму Кирило Шевченко повідомив, що Банк профінансує енергоефективні та екологічні проекти регіону на 1,2 млрд грн.

УКРГАЗБАНК і Херсонська ОДА також співпрацюватимуть для реалізації екологічних та енергоефективних програм, зокрема, у житлово-комунальному господарстві для будівництва очисних споруд, у сільському господарстві задля відновлення системи зрошення з метою вдосконалення меліоративного потенціалу Херсонської області, для впровадження проектів із виробництва альтернативних джерел енергії, розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури, туризму, науки, освіти та охорони здоров'я, а також підприємництва.

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину