Pik
Сьогодні, 22 Октября 2018
23.04.2018
407
0

Українці здатні «скинутися» на політичну силу, яка не буде залежати від олігархів

Українці здатні «скинутися» на політичну силу, яка не буде залежати від олігархів

Українці спроможні «скинутися» на політичну силу, яка не буде залежати від олігархів. Це потрібно для того, щоб у парламент прийшли політики, які захищатимуть інтереси виборців, а не олігархів, що вклали у них гроші.

Про це голова політради «Сила людей» Олександр Солонтай сказав у коментарі «Українському півдню», передає ПІК.

«На жаль, вони (народні депутати – ред.) мислять не категоріями розвитку України, вони мислять категорією захисту тих олігархів, які вклали гроші для того щоб вони потрапили у Верховну Раду. Тому я відчуваю, потребу, щоб у Верховній Раді наступного скликання утворити інший політичний напрямок. Це підхід, коли політики слугують виключно інтересам виборців, які за них голосували - виключно за їх фінансовий рахунок і не служать більше нікому, крім цих людей», - відзначив він.

«Багато людей скептично каже, що українці не здатні «скинутися» на політику . Вся наша практика показує, що українці на все здатні – здатні і Януковича вигнати, і від війни Україну захистити, добровольцями на фронт піти, і відродити релігію та державу, створювати малий і середній бізнес, при потребі мільйонами їздити на заробітки і при потребі тут страждати. Українці точно можуть і спроможні «скинутися» проти олігархів на політичну силу, яка захищатиме їх, а не олігархів. У нас щомісяця зростає кількість людей, які погоджуються з такою моделлю», - каже Солонтай.

За його словами, він також погоджується з такою моделлю. «Сила людей» активно займається залученням коштів, ми регулярно збираємо пожертви», - відзначив Солонтай.

Читайте також: Херсонці мають тиснути на депутатів міської ради

«Півтора місяці тому мені запропонували стати головою (партії – ред.) і підготувати партію до парламентських виборів. Плануємо, що наступного року ми зможемо реалізувати це національне завдання. Партія пройшла етапи розвитку з громадських активістів у місцеве самоврядування. І зараз з місцевого рівня йде на національний рівень», - відзначив він.

Як раніше передавав ПІК, у Херсоні Олександр Солонтай провів тренінг для депутатів місцевих рад та зустріч у креативному просторі HUBWAY на тему «Актуальна політична ситуація в Україні».

Читайте також: Херсон не зміг скористатися бюджетною децентралізацією 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину