Pik
Сьогодні, 26 Січня 2021
26.06.2019
1461
0

Поліція просить посилити покарання за сексуальні злочини відносно дітей

Українці підтримали петицію про хімічну кастрацію педофілів

Вбивства понад 50 дітей з початку 2019 року змусило поліцію звернутися до Верховної Ради. Правоохоронці на чолі з керівником Нацполіції України Сергієм Князєвим просять парламент розглянути законопроект № 6607, який допоможе посилити захист дітей від насильства. Про це повідомляє прес-служба головного управління Нацполіції.

Вказаний проект закону передбачає Єдиний реєстр осіб, які вчинили сексуальні злочини стосовно дітей, а також хімічну кастрацію для педофілів. Правоохоронці наголошують, що подібні реєстри є у всіх країнах Європи. 

У поліції зазначають, що підвищена увага до таких злочинців та позбавлення їх анонімності є найкращою профілактикою, що знижує ризик подібних злочинів.

Також петиція зі схожою вимогою вже набрала необхідні 25 тисяч підписів на сайті Верховної Ради України, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Мустафа Найєм – один із ініціаторів законопроекту. Автори пропонують збільшити міру покарання до мінімальних 20 років ув’язнення за злочини статевого характеру проти дітей та створити напівзакритий реєстр педофілів, аби не допустити їх до роботи в дитячих закладах. Це буде електронна база з усіма даними про таких осіб – історією злочину, місцем проживання та роботи. Доступ до реєстру матимуть правоохоронні органи та Мін’юст, а право на отримання інформації дадуть керівникам дитячих закладів. "Будь-який керівник закладів, де діти навчаються або лікуються, зможуть по цьому реєстру перевіряти, чи співробітник, чи той хто наймається – чи причетний, чи ні", - пояснив нардеп.

Окрім реєстру, пропонують ввести хімічну кастрацію, однак лише після відбуття половини терміну зловмисник за власним бажанням після судової експертизи та за дозволом суду зможе пройти курс терапії.

Петиція за посилення покарання та хімічну кастрацію педофілів набрала необхідну кількість голосів
Лікування розпочинають за ґратами та продовжують під наглядом поліції і медиків уже на волі. "Це введення медичного препарату, який стало зменшує сексуальний потяг до нуля. Поки вводиться препарат, людина не відчуває сексуального потягу", - пояснила начальний відділу судово-психіатричних експертиз Олена Козерацька. 

В Україні ж маємо щороку близько 400 жертв статевих злочинів проти дітей. Поліція фактично щодня повідомляє про розбещення неповнолітніх. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину