Pik
Сьогодні, 17 Січня 2021
17.08.2017
807
0

Українські телеканали почали мовлення на Крим у тестовому режимі

Українські телеканали почали мовлення на Крим у тестовому режимі

На РТС Чонгар (Херсонська область) в тестовому режимі включено цифрове телебачення. Таким чином, на територію Північного Криму в стандарті DVB-T2 транслюються 5 українських телеканалів: UA:КРИМ (НСТУ), 5 канал, Прямий канал (Тоніс), ICTV, Чорноморська ТРК.

Про  це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський, передає ПІК

«З 1 вересня мультиплекс почне працювати в стандартному режимі, з потужністю 0,3 кВт. З 1 листопада - з потужністю 1 кВт. Про це щойно поінформував Петро Семерей, директор компанії "Телемережі України", яка побудувала чонгарську вежу та виступає оператором телекомунікацій. Прошу земляків, які проживають в Яни Капу (Красноперекопську), Джанкої, Красноперекопському та Джанкойському районах, спрямовувати свої цифрові антени на Чонгар, ловити сигнал та фіксувати українське мовлення на відео», - зазначив Костинський.

Також він повідомив, що йде підготовка до створення ще одного мультиплекса, в який увійдуть ще 5 українських телеканалів.

Читайте також: Чонгарська вежа створює для росіян проблеми в Північному Криму 

Нагадаємо, нове кримське радіо Хаят розпочало мовлення

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину