Pik
Сьогодні, 20 Березня 2019
25.02.2019
973
0

Українська прима-балерина, яка встановила новий рекорд, навчається у ХДУ

Українська прима-балерина, яка встановила новий рекорд, навчається у ХДУ

Прима Національної опери України Христина Шишпор, яка 21 лютого вразила глядачів рекордною серією обертів – 48 фуете у «Лебединому озері», є студенткою Херсонського державного університету, повідомляє Прес-центр ХДУ, передає ПІК.

Вона 2017 року вступила до Херсонського державного університету на напрям підготовки «Хореографія» факультету культури і мистецтв.

Христина Шишпор почала свої виступи у складі балетної трупи Національної опери України у 2002 році, навчаючись у Київській муніципальній Українській Академії танцю.

У 10-річному віці юна танцівниця стала володаркою золотої медалі Всеукраїнського конкурсу «Сім кольорів веселки».

Першу сольну партію на сцені Національної опери України балерина виконала у 17 років – роль Одетти-Оділії в балеті «Лебедине озеро» П. Чайковського.

До безумовних творчих здобутків балерини можна віднести виконання провідних партій в балетах «Лускунчик», «Спляча красуня» П.Чайковського, «Шехеразада» М.Римського-Корсакова, «Кармен-сюїта» Ж.Бізе – Р.Щедріна, «Жізель» А.Адана, «Віденський вальс» Й.Штрауса, «Баядерка», «Дон Кіхот» Л.Мінкуса, «Білосніжка» Б.Павловського, «Русалонька» Костіна, «Лілея» К.Данькевича, «Сильфіда» Х.Левенсхольда, «Клас-концерт» у постановці М.Мессерера, «Раймонда» О.Глазунова, «Даніела» Чемберджі, «Трикутний капелюх» М.Д.Фальї, «Шопеніана» на муз. Ф.Шопена, «Снігова королева» на збірну музику та інших.

Відео ТСН.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину